Yeni Glock 43 Tabanca Modeli Glock 43

Glock Tabanca nın yeni üretimi yapılan Glock G43 serisinden bahsedeyim. Silah sevdalılarının en çok tercih ettiği marka bildiğiniz gibi glock silahlarıdır. Ençok satılan silah markası da dünyada gene glock olarak bilinmetdedir. Bu yeni üretimi yapılan G43 serisinin diger serilerine göre biraz daha ince tasarım olmasıdır. Glock 43 serisi tabanca 9mm mermi almaktadır. Glock tabanca piyasanın tercihi olan G43 glocks çeşidi Tabanca tarihinin en çok istenen ve beklenen sürümüdür. Glock G43 taşırken gizliliğe veya farkedilmeymeye önem gösterdiğinden namlu ve mekanezma hariç gehe fiberglas kaplama ve çerçeve ile imal edilmiştir bu nedenle gizli taşıma ihtiyacı duyanlarda tam bir cevap vermektedir. Fantastik ve marka tercihi yapan silah kolleksiyoncularına Silah kavrama olanağı yüksek kapzesi ve atış esnasında yüksek ve sıkı tutuş elde etmek için gerekli izinleri veren fiberglas kabze tasarımı ile üretilen Yeni Glock 43. Diger Tabancalarıyla aynı standartlarda tasarlanan G43 diğer GLOCK tabanca aynı darbe ve doğal hava şartlarına dayanabilir serilerinin en iyisidir.


Yeni Glock G43 G42 G26 Özellikleri

Uzunluk 6.26 "5.94" 6.41 "
Genişlik 1.02 "0,94" 1.18 "
Dergi 4.25 dahil yüksekliği "4.13" 4.17 "
Namlu uzunluğu 3.39 "3.25" 3.42 "
Büküm 9.84 uzunluğu "9.84" 9.84 "
Tetik Seyahat 0.49 "0,49" 0,49 "
Sight 5.20 Line "4.92" 5.39 "
Tabanca Ağırlığı / Magazin 16.19 oz o 13.76 oz 21,71 oz
Namlu Profili Sağ Yönlü Altıgen

Polimer Çerçeve
GLOCK olmayan fiberglas takviyeli polimer çerçevelidir, yüksek darbeye dayanımı, dayanıklılık yeni bir standart sunan tabanca sanayi devrim yardımcı oldu ve tam olarak % 90 oranında ağırlığını azaltarak mükemmem bir ağırlığa sahip olmuştur. Metaller daha güçlü, polimer, sıcaklık nötr daha az bakım gerektirir ve çoğu kullanıcı ölçüde daha az rapor metal çerçeveli ve daha az geri tepme Mevcuttur.

Güvenli Eylem" ® Sistem
GLOCK "Güvenli Eylem" Sistem dolayı Güvenlik üst düzeydedir herhangi bir darbe durumunda istenmeden ateş edmez, Tetik emniyeti mevcuttur. Birbirinden bağımsız 3 güvenlik özellikleri tekrar dahil edilmiş ve Glock tabancalarının standart güvencesi altına alınmıştır.

Namlu Tasarım
GLOCK varil yüzey işlemi ile, soğuk-çekiç dövme yöntemiyle imal edilmiştir. Testleri tam gecen ve çok sayıda mermi ile ateş edilmiş testleri yüzde yüz gecmiştir.

Parçalar ve Donanımlar
Tüm GLOCK metal parçalar bu yüzeylere moleküler yapısı en iyi duruma bir nitrasyon kaplama işlemi ile imalatı gerçekleşmiştir. Bu ilerici teknoloji zorlu çevre şartlarında sorunsuz hizmet alabilmenizi sağlamaktadar, uzun yıllar maksimum dayanıklılık ve olağanüstü korozyon direnci ile yüksek derecede bile atış ve kullanım sağlar.

Yeni Glock 43 Fiyatı
ABD satış fiyatı $880
Türkiye Satış fiyatı : $5500


 
Türkiyede glock g43 2016 silah arayanlar ve glock 43 fiyatı nı soranlara yardımcı olmak amacıyla bu makaleyi yayınlıyorum. glock 43 9mm glock 43 özellikleri glock 43 satılık glock g43 fiyat glock 43 vs 26 arasındaki ortak özellikler aynıdır.

Glock 43 Youtube videosu

  Google den Glock G43 pdf download / indir


EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.