Tabanca Kılıf Modelleri

En güvenli silah taşıma şekli olarak kılıfta taşıma olarak bilinmektedir. Bazıları için kılıf, silah çekmeye en gel oluyor gibi mazeretler olsada yapılan tüm Silah taşıma ve güvenli atış teknikleri kurslarında kılıfsız kesinlikle taşınmaması gerektiği kursiyerlere defalarca anlatıldı ve halada anlatılmaktadır. Silah taşıma yöntemleri oldukca altarnetiflidir bunlardan bir taneside koltuk altı silah kılıfı ile taşıma yöntemidir, bu tarz taşıma genelde büro memurlarına uygundur çünkü bürosuna gelince boynundan çıkararak genelde çekmecelerinde silahlarını muhafaza etmektedirler, bu ne kadar cok yanlış olsada efendim zor oluyor işte sırtımızda ağırlık oluyor gibisinden bir çok mazaretler üretilmektedir. (Silahınızın taşınması gereken yer dışarda iseniz belinizdeki kılıfınızda. evde iseniz size en yakın masanızın üzerinde durmasıdır. Geçmiş tarihlerde silahını çekmeceye koyan insanlar güvenlik soruşturmasında ceza aldığını neden çekmecede silahı muhafaza ettiğini izah edememişlerdir. Bu bakımdan tabanca bacak kılıfı ile muhafazayı kesinlikle silah taşıyıcılarına zorunlu olarak bildiriyoruz.
Bunları nerden bulucağım diyen arkadaşlarımız olabilir aramızda, İletişim çağı olan 21. yüzyılda yaşadığımızdan o kadar çok alış veriş yapabilme imkanımız varki üstelik evimizden dışarı bile çıkmadan işet bir örnek olarak silah kılıfları hepsiburada sitesi ve askeri silah kılıfları satan bir çok internet sitesi bulabilirsiniz. silah kılıfı alırken şuna dikkat edin kullandığınız silahın marka ve modeline uygun kılıf bularak almanızdır. Sarsılmaz silah kılıfları israil markalarının bir çoğu uymaktadır belki biliyorsunuzdur ama hatırlatayım. Dünya silah sanayinin ve üreticilerinin menşeine baktığımızda marka Alman markası veya İtalyan markası fakat üretici firmanın sahibine baktığımızda genelde Bir çok firmanın sahibinin uyruğu israil dir. Bunu bilgi olarak bir köşöye yazabiliriz.
Bir çok markayı araştırdım sizler için bunlardan benim tercihim olan fobus tabanca kılıfları çok güzel tasarımlar üretmektedirler. Özellikle silah iç kılıfları ve sivil tabanca kılıfları alanında benim isteğime uygun modeller bulmaktayım. Özelliklerde bacak üzerine bağlanan tabancı kılıfları şık bir duruş sergilemiştir bunu genelde görevde bulunupta sivil görev yapan askeri personele ve polis mensuplarına tavsiye etmekteyim. şimdi sizlerin beğeninize sunacağı bazı tabanca kılıfları hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum değerli blog okuyucularım.

Hepinize sağlıklı ve güzel günler dilerim.


Koltuk Altı Silah Kılıfı Modeli
Bacak Bağı Silah Kılıfı Modeli
Canik Tabanca Kılıfı Modeli


EmoticonEmoticon

Sitemizde değişik çap ve modellerdeki silahların; Taurus Colt Glock Adp Browning Beretta Smith & Wesson Jericho 941 / Baby Desert Eagle Walther Sauer Mauser Luger Steyr M Keltec Barak Parabellum Sarsılmaz Zigana Bersa Thunder Korth Coonan Yavuz 16 FN 49 Ruger GP Roth Steyr Jericho Astra Llama M 82 Welrod Silenced Arkus 98 Arsenal P-M02 Feg P9R Frommer Stop Viper Jaws Serdyukov SPS Nedir İlginç Antik Fiyat Listesi Ağır Terimleri Kontrolü Şarjörler Ses Mermisi Kılıflar ve Kabzalar Ülkelerine Göre Spor ve Hobi Temizliği ve Bakımı hakkında birçok şey topladığımız Modeller ve silah markaları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Önemli Duyuru: Bu Blogta Silah Satışı Yapılmamaktadır. Bu Sitede silah, silah kabzesi, silah kaplama, tabanca kapla, tabanca kaplama, kaplama, gravür, tabanca altın kaplama, altın kaplama, altın kaplamalı silah kabzesi, gravür işleme, gümüş işlemeli silah kabzesi, gümüş işlemeli tabanca kabzesi, tabanca kabzesi, silah kabzesi işleme, silah kabzesi işleme atölyesi, silah işleme atölyesi, antika silah, antika silah işleme, kabze modelleri, işlemeli silah resimleri, kabze resimleri, tabanca modelleri, silah modelleri,Altın Kaplama silah,silahçılar,altın kaplamalı tabanca kabzesi,silah satan firmalar,varak işlemeli silah, silah tamiri, silah tamir bakım, silah bakımı, silah satıcıları silah satıcıları telefonu hakkında bilgiler içermektedir.